piątek, 23 października 2015

Canpol - zabawki edukacyjne "Kolorowy Ocean"

Kolejny raz udało nam się dostać do testowania produktów 
w programie Blogosfera firmy Canpol.

Tym razem otrzymałyśmy zestaw pluszowych zabawek edukacyjnych z serii "Kolorowy ocean" :

~ Pluszowa grzechotka z gryzakiem „Kolorowy ocean” 
~ Pluszowa zabawka dźwiękowa „Kolorowy ocean - Żółw”
~ Pluszowa książeczka edukacyjna „Kolorowy ocean”

~~~~~~

Najbardziej Elizce spodobała się Pluszowa zabawka dźwiękowa „Kolorowy ocean - Żółw”. Pewnie ze względu na to że powoli wyrasta z grzechotek i interesują ją zabawki, które grają i świecą. Wcześniej wolała bawić się grzechotkami, czy plastikowymi butelkami po napojach i nie zwracała uwagi na zabawki, które jej kupowałam - od jakiegoś miesiąca to się zmieniło :)Żółwik ma piękne intensywne kolory, do tego jest naprawdę mięciutki i nie ma mowy żeby dziecko zrobiło sobie nim krzywdę. Na pleckach znajduje się grzechotka z lusterkiem, a na brzuszku kolorowe kształty (kółko, kwadrat, gwiazdka i trójkąt), po naciśnięciu trójkąta z nutką żółwik zaczyna grać i świecą mu się policzki. Ogonek przypięty jest na rzep - w środku znajduje się większe lustereczko i szeleszczący materiał. Jak widać na zdjęciu powyżej zabawka wyposażona jest w uniwersalny zaczep do mocowania do wózka / łóżeczka.

Elizka uwielbia nim potrząsać, rzucać a nawet i jeść :) Śmieje się kiedy gra muzyczka i świecą policzki żółwia. Produkt jak najbardziej godny uwagi zarówno dla młodszych i starszych niemowląt ze względu na bogactwo elementów interaktywnych. Dzieciaczki 0 m+ na pewno zainteresują się grzechotką i szeleszczącymi elementami, a te trochę starsze zwrócą uwagę na melodyjkę i migające światełka.~~~~

Myślę, że dwie pozostałe zabawki przeznaczone są dla młodszych niemowląt od mojej małej, ale pewnie zależy to od dziecka. Eliza nie bawi się nimi tak często i długo jak żółwikiem, ale zwraca na nie uwagę. Pluszowa grzechotka zachęca ją do siebie twardym gryzakiem, a książeczka szeleszczącymi elementami i piszczałką.


Pluszowa grzechotka z gryzakiem „Kolorowy ocean” również wykonana jest z kolorowych i bardzo przyjemnych w dotyku materiałów. Posiada też elementy interaktywne zachęcające do zabawy oraz stymulujące rozwój koordynacji wzrokowo-słuchowej i motorycznej naszego maluszka. Jest również wyposażona w uniwersalny zaczep do mocowania do wózka / łóżeczka.


Pluszowa książeczka edukacyjna „Kolorowy ocean” jest kolejną mięciutką i milutką w dotyku (wykonaną z pluszu) zabawką edukacyjną z tej serii. Zachwyca pięknymi żywymi kolorami przyciągającymi uwagę, oraz różnymi fakturami (tasiemki) i odstającymi elementami. Posiada również elastyczny gryzak i ukrytą piszczałkę. Oczywiście wszystkie strony szeleszczą więc niemowlaki na pewno zwrócą na nią uwagę.
Zapewne zapomniałam coś wymienić, więc zacytuję fragment opisu producenta 

" kryje w sobie wiele wspaniałych niespodzianek:
  • kolorowa rybka z płetwami z tasiemki
  • ośmiornica, którą można pociągnąć za macki
  • szeleszczący krab z nóżkami z tasiemki i pluszowymi szczypcami
  • szeleszcząca kotwica z pluszu
  • elastyczny gryzak
  •  koło ratunkowe z ukrytym w środku lusterkiem
  • zróżnicowane kształty, bajeczne kolory i materiały o różnorodnej teksturze "


  Przy okazji chciałabym zachęcić wszystkie blogujące mamy i wszystkich blogujących tatusiów do zgłaszania się do programu Blogosfera firmy Canpol. 
Co miesiąc mamy szansę zdobyć ciekawe produkty dla naszych maluchów, lub zorganizować konkurs z nagrodami dla naszych czytelników.