piątek, 30 marca 2012

Rozdanie! Wygraj fluid matujący Under Twenty

Wczoraj pokazałam Wam paczuszkę jaką dostałam od Laboratorium Kosmetycznego Dr Ireny Eris.
Dzisiaj pora na obiecane rozdanie :)Do zgarnięcia ANTI! ACNE matujący fluid Under Twenty, odcień 130 Beige
Produkt jest nowy, nieotwierany :)
Aby wziąć udział w rozdaniu:

Musisz
 - być publicznym obserwatorem mojego bloga (1 los)
 - w razie wygranej napisać recenzję otrzymanego produktu na swoim blogu (nie ważne czy prowadzisz bloga na blogspocie czy na innym serwisie)

Możesz (otrzymasz dodatkowe losy)
- umieścić mojego bloga w blogrollu (+1 los)
 - umieścić notkę / wzmiankę na Twoim blogu na temat mojego rozdania wraz z linkiem i powyższym zdjęciem (+ 1 los)

Rozdanie trwa do 8 kwietnia 2012. Wyniki pojawią się 9 kwietnia 2012.


Proszę aby komentarze dodawać za pomocą tego formularza:
Obserwuje jako:
Email:
Dodanie do blogrolla: Tak / Nie  (jeśli tak, poproszę o linka do Twojego bloga) 
Notka o rozdaniu: Tak / Nie (jeśli tak, poproszę o linka do notki/wzmianki)


Serdecznie dziękuje Laboratorium Kosmetycznemu Dr Ireny Eris za produkt przesłany do rozdania. 

czwartek, 29 marca 2012

To co Tygrysy lubią najbardziej, czyli paczka i zapowiedź konkursu

To nie pierwszy raz kiedy do moich drzwi niespodziewanie zapukał kurier.
Zaciekawiona rozmiarami katronu i folią "Ostrożnie! Nie rzucać!!" pobiegłam po nóż i zaczęłam otwierać karton.. Co się w nim znalazło? :) Zobaczcie same :)

This is not the first time when  courier unexpectedly knocked at my door.
Curious katron size and the film "Beware, do not throw!" I ran the knife and started to open the box .. What was inside? :)


Antycellulitowa rękawica Lirene
oraz kosmetyki Stop Cellulit:

Anticellulite glove Lirene
and cosmetics Stop Cellulite:Cudownie pachnące świeczki ze szklaną podstawką :)
Wonderfully scented candles with a glass base :)Bardzo serdecznie dziękuję Pani Magdalenie i Annie za paczuszkę! :)

Z racji że nie potrzebuje aż trzech podkładów, jutro ogłoszę rozdanie w którym będziecie mogły zgarnąć jeden z nich i same wypróbować tą nowość na własnej skórze :)  

sobota, 24 marca 2012

Delia Cosmetics Hypoalergiczny żel do mycia twarzy i demakijażu

Cześć Kochane :)
Do matury coraz bliżej a nauczyciele zadają coraz więcej jakby w ten miesiąc chcieli nadrobić całe 3 lata.. Ostatnią maturę ustną będę miała 17 maja i.. 4 miesiące wolnego :D
Dzisiaj chciałabym się z Wami podzielić moją opinią dotyczącą żelu do mycia twarzy firmy Delia

Hello :)
Closer to end high school and the teachers are asking more and more as if they wanted to catch up this month-long three years.. I will have last final exams May 17 and next.. 4 months off from school :D
Today I would like to share with you my opinion on the Gel Cleanser Delia.

Opis Producenta..
Innowacyjny produkt doskonale oczyszcza skórę twarzy i zmywa makijaż, zapewniając optymalny i długotrwały poziom nawilżenia oraz zwiększając jej elastyczność. Dodatkowo działa antyseptyczne i przeciwzapalnie oraz łagodzi podrażnienia naskórka. Idealny dla osób o wrażliwej skórze, które nie wyobrażają sobie codziennej pielęgnacji twarzy bez użycia wody. Produkt hypoalergiczny, nie zawiera alergenów i sztucznych barwników.

Producer Description..
Innovative product perfectly cleanses the face and wash-up, ensuring optimal and long-lasting moisture level and increasing its flexibility. Additionally, the antiseptic and anti-inflammatory and soothes the skin. Ideal for those with sensitive skin who can not imagine the daily care of your face without water. The product hypoallergenic, contains no allergens or artificial colors.

Składniki / Ingredients

Moja Opinia..
  Już na samym początku zapunktowało u mnie opakowanie - ładne, czytelne, z pompką.
  Żel ma delikatny, prawie niewyczuwalny ziołowy zapach, który znika po nałożeniu na skórę. Co prawda nie jestem fanką ziołowych zapachów ale ten naprawdę mi się podoba :).
  Bąbelki, które widzicie w opakowaniu są cały czas, nie pojawiają się od potrząsania. Konsystencja jest gęsta (po wyciśnięciu nie rozlewa się na dłoni), pieni się średnio ale za to jest bardzo wydajny. Używam go od miesiąca prawie codziennie i jest go tylko troszkę mniej niż na pierwszym zdjęciu.
  Na początku myłam nim twarz po makijażu oka. Po jakimś czasie postanowiłam sprawdzić jak radzi sobie z tuszem do rzęs i muszę przyznać,że bardzo dobrze :) co ważne żel nie podrażnia oczu, nic nie szczypie i nie piecze. Problemy pojawiają się przy eyelinerze i wodoodpornych kosmetykach, wtedy trzeba mieć coś dodatkowego do demakijażu oczu.
  Podsumowując, żel doskonale nadaje się do delikatnej pielęgnacji skóry i demakijażu a obietnice producenta zostały spełnione.
Cena ok 9zł /210ml


My Opinion..
  At the very beginning I liked the packaging - nice, readable, with a pump.
The gel has a subtle, almost imperceptible herbal scent that disappears when applied to the skin. Although I am not a fan of herbal scents but this one I really like :).
  Bubbles that you see in the box are there all the time, do not appear to shake. The consistency is thick (after squeezing does not spill on your hand), foam an average but it is very efficient. I use it almost daily for a month and is it just a little less than the first image.
  At the beginning of the face after I washed the eye makeup. After some time I decided to see how cope with mascara, and I must admit that very well :) what is important gel does not irritate the eyes, nothing pinches and grazes. Problems occur with the eyeliner and waterproof cosmetics, then you have to have something extra eye make-up remover.
  In summary, the gel is ideal for sensitive skin and milk and the manufacturer's promises are fulfilled.
Price about 9 PLN / 210ml

niedziela, 18 marca 2012

Zawartość paczuszki MAC, post zdjęciowy

Jakiś czas temu wspominałam Wam o wygranych kosmetykach MAC w konkursie na stronie lamode.info.

Some time ago I mentioned to you about winning in a contest MAC cosmetics at lamode.info.


Dzisiaj chciałabym Wam pokazać co znalazło się w środku :)

Today I would like to show you what was inside the box :)1. Sztuczne rzęsy MAC / MAC eyelashes


2. Superslick Liquid Eyeliner MAC w kolorze Pure Shores


 Ten eyeliner trzyma się od rana do wieczora a zmyć może go jedynie płyn do demakijażu, najlepiej do kosmetyków wodoodpornych.

This eyeliner is held from morning to night and it just may wash away makeup remover, preferably waterproof cosmetics.

3. Bronzing Powder - MAC

 Na twarzy wygląda naprawde ładnie i naturalnie. U mnie trzyma się od rana do wieczora.

On the face looks really good and natural and is held from morning to evening.

4.  Mgiełka Fix+ MAC do utrwalenia makijażu5. Szminka Prolongwear Lipcreme MAC6. Zmywacz do powiek Gently Off Eye and Lip Makeup Remover MACWszystkie kosmetyki są bardzo fajne, najbardziej zadowolona jestem z pudru brązującego i eyelinera :)

All cosmetics are very nice, I'm most pleased with bronzing powder and eyeliner :)

wtorek, 13 marca 2012

Hean, Duo Chromatic Nail Enamel, 601


Opis Porducenta..
Wielowymiarowy kolor i połysk w prawdziwie królewskim wydaniu. Kolory wzbogacone metalicznymi drobinkami. Gama 8 przenikających się, iskrzących kolorów. Nie zawiera toluenu i formaldehydu.
Cena: 4,99zł / 7ml

Producer Description
A multi-dimensional color and luster in a truly royal version. Enriched with flecks of metallic colors. A range of eight interpenetrating, sparkling colors. It does not contain toluene and formaldehyde.
Price: 4.99 zł / 7ml


Moja Opinia..
  Lakier Hean duo chromatic ma dużą ilość migoczących na brązowo drobinek, ale nie jest to brokat. Konsystencja jest rzadka, produkt dobrze rozprowadza się na paznokciach i nie zostawia smug. Potrzeba dwóch warstw żeby ładnie pokryć płytkę paznokcia bez prześwitów.
  Sam kolor na początku nie wpadł mi w oko ale później przyzwyczaiłam się do niego i jestem nim zachwycona mimo, że trochę dziwnie czuje się z takim kolorem na paznokciach. Lakier jest zielony ale w każdym świetle i pod każdym kątem wygląda inaczej - wpada w szarość i w brąz, kojarzy mi się z kameleonem :)
Produkt ładnie utrzymywał się przez 3 dni, później zaczynały robić się odpryski. Na górę nie używałam żadnego top coatu. Muszę przyznać,że to naprawdę niezły produkt i warto go wypróbować.

My Opinion
  Nail polish has a large amount of brown specks flickering, but it is brocade. Consistency is rare, the product is well spread on the nails and does not leave streaks. It takes two layers to cover the nail plate nicely without clearances.
  Same color at first I did not hit my eye but then I got used to it and I love it, although I feel a little weird with the color of the nail. Nail polish is green, but in every light and at any angle is different - falls into the gray and brown, reminds me of a chameleon :)
  Product nicely maintained for 3 days, then began to do the chipping. I have not used any top coat. I must admit that it's really good product and it is worth try.

Starałam się uchwycić wielowymiarowy kolor - I tried to capture the multidimensional color

niedziela, 11 marca 2012

Lirene Dermoprogram Pielęgnacja Oczyszczająca, Płyn micelarny do demakijażu twarzy i oczu z witaminą C

Opis Producenta..
To właściwy kosmetyk dla każdego rodzaju cery, która wymaga łagodnego i skutecznego oczyszczenia. Doskonale zastępuje mleczko i inne preparaty do demakijażu, efektywnie usuwając z twarzy wszelkie zanieczyszczenia i jednocześnie przywracając jej komfort nawilżenia. Dzięki lekkiej, nietłustej konsystencji płyn idealnie odświeża skórę, działa tonizująco i łagodząco. Nie zawiera alkoholu.

Producer Description
It's right cosmetic for all skin types, which requires a gentle and effective cleansing. Perfect replacement for milk and other preparations for removing make-up, effectively removing any impurities from the face and comfort while restoring its moisture. With a light, non-greasy fluid texture perfectly refreshes the skin, tones and soothes. It does not contain alcohol.


Moja Opinia..
  Produkt ślicznie pachnie - bardzo delikatnie, nie podrażnia skóry ani oczu. W czasie użytkowania nie wyskoczyły mi żadne krostki. Płyn micelarny jest niedrogi - ok 14zł, i ogólnodostępny: drogerie, sklepy osiedlowe i apteki.
  Jedynym ale dużym minusem jest to, że produkt nie spełnia swojej roli a przynajmniej nie tak jakbym sobie tego życzyła. Co prawda radzi sobie z pudrem ale problem pojawia się przy demakijażu oczu, a zwłaszcza z kredkami i eyelinerami.. oczywiście można walczyć ale trzeba zużyć sporo wacików i samego produktu a najczęściej i tak kończę z rozmazanym eyelinerem wokół oka i wyglądam jak panda :). Produktu zaczęłam używać rano do oczyszczenia skóry i jako kosmetyk do pielęgnacji jest naprawdę dobry.
  Płyn nie jest najgorszy - ma dobre opakowanie (produkt nie rozlewa się na boki, tylko ładnie wycieka na wacik), odświeża, pielęgnuje skórę i nie podrażnia jej ale z demakijażem eyelinerów i wodoodpornych tuszy do rzęs sobie nie radzi i niestety mimo mojej sympatii do firmy Lirene, nie został moim ulubieńcem przynajmniej jeśli chodzi o demakijaż.


My Opinion
  The product smells gorgeous - very gently, do not irritate the skin or eyes. When using do not pop out to me any spots. Micellar is inexpensive - about 14zł, available in drugstores, local shops and pharmacies.
  The big downside is that the product does not comply with their role or at least not as I would like it. Although the can handle powder but the problem occurs when the eyes make-up remover, especially with pencils and eyeliner.. Of course you can fight but you need to consume lots of cotton swabs, and the product itself and most often I end up with smudged eyeliner around the eye and I look like a panda :). I started using the product in the morning to clean the skin and as a cosmetic care is really good.
  Micellar not the worst - it has a good package (product does not spill on the sides, only on a cotton ball comes out nicely), refreshes the skin and does not irritate her but can not cope with Make up Removal, and unfortunately, despite my sympathy for Lirene, it is not my favorite.


Po jednym przetarciu wacikiem / After wiping a cotton ball
1 NYX concealer, 2 The Body Shop eyeliner, 3 Lovely eyeliner, 4 Mac eyeliner, 5 Quiz, chick lip gloss, 6 Elf eyeliner, 7 Eveline mascara

Efekt końcowy - the final result 

sobota, 10 marca 2012

Paczuszka od firmy Barwa

  Wczoraj po powrocie do domu ze szkoły, czekała na mnie miła niespodzianka :) Otrzymałam paczuszkę od firmy Barwa.
  Firma Barwa rozpoczęła swoją działalność w 1949 roku od produkcji środków czystości. Z biegiem czasu oferta firmy poszerzona została o ozdoby choinkowe, a w latach 70-tych na stałe do oferty weszły mydła.
  W kolejnym dziesięcioleciu Barwa zaczęła produkować kosmetyki, które obecnie, obok mydeł i środków czystości, są głównym profilem działalności Spółki.

  Yesterday, after returning home from school, a pleasant surprise awaited me :) I got a package from Barwa Company.
  Barwa Company started its activity in 1949 from the production of detergents. Over time, their offer has been extended for Christmas tree decorations, and in the 70's permanently joined to offer soap.
  In the next decade began producing color cosmetics, which now, in addition to soaps and detergents, are the main profile of the Company.


W paczuszce znalazły się następujące produkty:
* MISS Krem regenerująco-zmiękczający do suchych stóp i pękających pięt
* MISS Krem do rąk i paznokci oliwkowy z ekstraktem z shiitake
* FRUTTO FRESCO Balsam do ciała ENERGIA Pomarańcza + Guarana
* SIARKOWA MOC Antybakteryjny specjalistyczny szampon przeciwłojotokowy
* SIARKOWA MOC Krem antybakteryjny matujący
* SIARKOWA MOC Maseczka antytrądzikowa z siarką, kaolinem i glinką wulkaniczną
Gdzie można kupić te produkty?
Siarkowa Moc Krem, maseczka i szampon – wszystkie są dostępne z Rossmannie, Auchan, sklepy osiedlowe typu Lewiatan, apteki
Balsam Frutto Fresco Pomarańcza – Auchan, sklepy osiedlowe, Lewiatany
MISS krem do rąk Oliwkowy – Auchan, Tesco, sklepy osiedlowe, Lewiatany

Od wczoraj zdążyłam już użyć raz szamponu, kremu matującego i balsamu. Muszę powiedzieć że jestem bardzo zadowolona - po szamponie mam mięciutkie włosy ale nie wiem jak będzie z redukcją łojotoku; krem matujący naprawdę matuje, a balsam ślicznie pachnie. Zobaczymy jak produkty będą sprawować się na dłuższą metę :)Inside the package I found:
* MISS Regenerating & softening feet cream to dry feet and cracking heels
* MISS Hand and nail care cream with olive extract - regenerating
* FRUTTO FRESCO Body balm Orange + Guarana
* SIARKOWA MOC Antibacterial & Antiseborrheic Special Shampoo
* SIARKOWA MOC Antibacterial Matt Cream
* SIARKOWA MOC Anti-acne mask with sulphur, kaolin and volcano clay
Since yesterday I have had time to use a shampoo, bodylotion and matting cream. I must say that I am very pleased - after the shampoo I have soft hair, but I do not know how will be the reduction of sebum; mattifying cream really mattes, and lotion smells pretty. We'll see how products will perform in the long run :)Pragnę podziękować firmie BARWA za przekazane do testowania produkty. Zapewniam również, że ten fakt nie miał wpływu na moją ocenę, która jest w 100% obiektywna i wyraża moją własną opinię na temat przetestowanych kosmetyków.


I want to thank the BARWA company for products submitted for testing. I also ensure that this fact had no impact on my assessment, which is 100% objective and express my own opinion on the tested cosmetics.

wtorek, 6 marca 2012

Pianka głęboko oczyszczająca do twarzy Pharmaceris T, Puri-Sebostatic

  Jakiś czas temu wspominałam Wam o nawiązaniu współpracy z firmą Pharmaceris. Sporo czasu zajęło zanim zajęłam swoje stanowisko co do tego produktu, ale o tym w dalszej części notki :) Zapraszam do czytania.

  Some time ago I mentioned to you about this that I started cooperation with Pharmaceris. It took some time before I became my position as to this product. Feel free to read :)


Opis Producenta:
Skutecznie usuwa zanieczyszczenia oraz makijaż. Łagodzi zmiany trądzikowe dzięki zawartości tamaryndy. Ekstrakt z łopianu posiada właściwości antybakteryjne. Łagodzi zaburzenia czynności skóry łojotokowej, normalizuje wydzielanie łoju i reguluje florę bakteryjną dzięki czemu pomaga zapobiegać powstawaniu zmian trądzikowych i zaskórników. Produkt jest niezwykle delikatny dla skóry i przyjemny w użyciu dzięki formie pianki.
Skóra jest oczyszczona, nawilżona i matowa.

Producer Description
Effectively removes impurities and makeup. It soothes acne due to the content tamarinds. Extract of Burdock has antibacterial properties. Relieves disorders of the skin oily, normalizes sebum secretion and regulates bacterial flora so that helps to prevent acne and blackheads. The product is extremely gentle to the skin and pleasant to use with a foam.
The skin is cleansed, moisturized and matte.


Moja Opinia
  Produkt spodobał mi się już ze strony wizualnej. Prostota bez zbędnych napisów czy rysunków, a do tego jest higieniczna pompka więc nie trzeba męczyć się z otwieraniem zatrzaska, wyciskaniem produktu itd. Zapach pianki jest prawie niewyczuwalny.
  Na samym początku ustosunkuje się do zapewnień producenta. Pianka ładnie zmywa makijaż ale średnio radzi sobie z tuszem do rzęs, myślę że z wodoodpornym nie dałaby rady. Naprawdę zauważyłam poprawę mojej skóry pod względem występowania łojotoku - mam mniej krostek, porów i moja skóra po użyciu produktu mniej się świeci. Natomiast po 2-3 tygodniach moja skóra po użyciu pianki zaczęła robić się ściągnięta i jakby sucha, ale i tak rano i wieczorem kładę krem na twarz więc nie zrobiło mi to wielkiej różnicy.
  Pierwsze zdjęcie przedstawia piankę po miesięcznym używania (1-2 razy dziennie), zostało mi jeszcze 3/4 produktu więc cena 20zł nie jest wygórowana :)


My Opinion
  I like the product of the visual. The simplicity without unnecessary inscriptions or drawings, and this is hygienic pump so no need to bother with opening snap, extrusion, etc. The smell of the foam product is almost undetectable.
  At the very beginning will address the to the manufacturer. Foam washes away makeup but nicely handles an average of mascara, I think that the foam does not wash off waterproof mascara. I really noticed improvement in my skin in terms of prevalence sebum - I have less pimples, pores and my skin is after using less product is lit. However, after 2-3 weeks my skin after using the foam started to make a tight and if dry, but it morning and night I put the cream on your face so it did not make much difference to me.
  The first photo shows the foam after a month of use (1-2 times per day), I still have three quarters of the product so the price of 20zł is not excessive :)

poniedziałek, 5 marca 2012

Wyniki rozdania z Wibo!

Witam Was Kochane :)

Wczoraj dobiegło końca rozdanie z firmą Wibo, dzisiaj pora na wyniki :)
Zgłosiło się sporo osób ale nagrody są tylko dwie.
Nagrodę nr 1 - żelowy eyeliner z aplikatorem, kolor niebieski oraz nawilżającą pomadkę do ust w kolorze czerwonym, zdobywa...
Nagroda nr 2 - żelowy eyeliner z aplikatorem, kolor czarny, wędruje do..
Gratuluje :) Pragnę serdecznie podziękować firmie Wibo za kosmetyki przekazane do rozdania.

niedziela, 4 marca 2012

HEAN Colour Stay On : 513 515 293

 Jupi :)) Bardzo się cieszę, że liczba moich obserwatorów przekroczyła 500 :) Dziękuje za to ,że mnie odwiedzacie, komentujecie i wspieracie w tym co robię :*
  Dawno nie pisałam o żadnych cieniach do powiek, a że przez szkołę narobiło mi się troche zaległości postanowiłam nadrabiać je w weekendy. Dzisiaj recenzja cieni HEAN

I am very pleased that the number I am very pleased that the number I am very pleased that the number exceeded 500 :) Thanks for visiting me, comments and support in what I do :* Today shadows Hean review


Opis Producenta 
Trwałe cienie do powiek o szlachetnie perłowym połysku:
- najwyższej jakość perły w otoczkach silikonowych,
- możliwość aplikacji na sucho i na mokro.
Delikatna konsystencja cienia stosowana:
- na sucho - satynowy kolor,
- na mokro - intensywny perlisty kolor.
15 najmodniejszych odcieni.
Cena: 7,99zł /2,5g

Producer Description
Permanent eye shadows of noble pearl gloss:
- The highest quality pearls in the envelopes of silicone
- Possibility of application of dry and wet.
The delicate texture of the shadows used:
- Dry - satin color,
- Wet - intense rippling color.
15 fashionable shades.
Price: 7,99 zł / 2.5 g


Moja Opinia
  Posiadam odcienie 513 beżowy, 293 fiolet, oraz 515 brązowy. Każdy z nich trochę różni się od siebie. Wszystkie mają dobrą pigmentację i troche niewygodne otwarcie (zawsze mam z nim problem). Nie osypują się, nie rolują i bez bazy trzymają na powiece około 6 godzin (z bazą cały dzień). Można używać ich na sucho i na mokro, w obu wersjach wyglądają bardzo ładnie.
  Odcień 513 jest delikatny, doskonale nadaje się jako baza pod inne cienie lub do rozświetlenia oka.
  293 na oku nie wygląda jak fioletowy czy śliwkowy, jest bardziej szary. Według mnie nadaje się do makijażu dziennego i wieczorowego (po nałożeniu większej ilości cienia).
  Moim ulubieńcem jest piękny brązowy kolor 515 z delikatnymi drobinkami brokatu.

My Opinion
  I have shades: 513 nude, purple 293, and 515 bronze. Each one a little different from each other. All have a good pigmentation and a little uncomfortable to open (I always have a problem with it). No flakes off, not cut and without the base holding the eyelid up to 6 hours (with the base all day). You can use them on dry and wet, in both versions look very nice.
  513 is a delicate shade, making it ideal as a base for other shadows or light up of the eye.
  293 on the eye does not look like purple or plum, it is more gray. In my makeup is suitable for daily and evening (after application of more shade).
  My favorite is a beautiful brown color 515 with delicate flecks of brocade.

Cienie na sucho / Shadows on the dry:

Cienie na mokro / Shadows on the wet:

czwartek, 1 marca 2012

Paczuszka od ThermLine - Wizaz.pl , przypomnienie o konkursie

Witam Was Kochane :)

Jakiś czas temu na stronie Wizaz.pl odbył się konkurs organizowany razem z producentem suplementów Therm Line. 45 wybranych dziewczyn miało otrzymać zapas produktu ThermLine Forte na 2 miesiące. Miałam szczęście i zostałam jedną z nich :D Jestem ciekawa jak działa i czy te cudeńko pomoże mi zgubić zbędne cm i kg :)
  Od kilku dni ćwicze z Jillian Michaels' - 30 Day Shred. Ćwiczenia przygotowane na 30 dni przez 30min dziennie. O tym treningu wspominało ostatnio kilka bloggerek więc postanowiłam spróbować. Diety jako takiej nie mam, tym bardziej, że odżywiam się raczej zdrowo ale zrobiłam bana na słodycze i jedzenie po 18 :D 


Therm Line® forte to spalacz tłuszczu zawierający SINETROL® XPur - opatentowany ekstrakt owoców cytrusowych i guarany, którego działanie odchudzające zostało potwierdzone badaniami klinicznymi. Dodatkowo Therm Line® forte zawiera substancje lipotropowe (spalające tłuszcz), wzbogacone w nowe składniki, tak aby razem działały jeszcze mocniej. W wyniku długotrwałych analiz i badań Olimp Laboratories® opracował unikatowy kompleks termogeniczny, który pobudzi nawet najbardziej oporną przemianę materii - Therm Line Thermogenic Blend™. Ten opracowany naukowo matrix substancji aktywnych został stworzony w oparciu o zasadę synergii. Jego składniki dobrano tak, aby wzajemnie wzmacniały się w działaniu prowadząc w efekcie do maksymalnej intensyfikacji procesu spalania tłuszczu w organizmie


  Przypominam również o moim rozdaniu z Wibo, które zakończy się 4 marca :)
Zapraszam wszystkich do wzięcia udziału :)